در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
بدون هیچگونه هزینه و محدودیتی با ثبت و ارسال آگهی در دسته بندی های کاملاً تخصصی، کالاهای نو و دست دوم ( کارکرده ) خود را داد و ستد کنید

نیازمندیهای رایگان ریزچه

«قوانین و مقررات»

توافق نامه کاربری

به ریزچه خوش آمدید. شما ضمن استفاده از ریزچه (شامل https://rizche.ir/ و سایر سایت‏ها، خدمات و ابزارهای مرتبط با آن)، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد توافق‏نامه ‏ای که توسط نیازمندیهای رایگان  تعیین شده، به شرح زیر اعلام کرده‏ اید.

پیش از اینکه عضو ریزچه شوید یا از خدمات و ابزار سایت ریزچه استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ها و خدمات ریزچه یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‏های ریزچه بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

استفاده از ریزچه

قرارداد و توافق نامه کاربری ریزچه بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است.

با ارسال یک آگهی در سایت ریزچه، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‏ اید: هنگامی که یک آیتم را در سایت ریزچه وارد می‏کنید، فهرست‏ های شما به سایت‏ ریزچه ارسال می‏شود. فهرست شما ممکن است بر اساس حروف کلیدی یا دسته‏ بندی برای چند ساعت قابل جستجو نباشد (یا بعضی مواقع تا 24 ساعت)، بنابراین ریزچه نمی‏تواند مدت زمان دقیق فهرست‏ بندی را تعیین و تضمین کند. فهرست‏ بندی شما در نتایج جستجو نمایش داده می‏شود و نتایج آن، بستگی به فاکتورهای مشخص شامل فرمت فهرست ‏بندی، عنوان، زمان، کلمات کلیدی، قیمت و غیره دارد.

تا زمانی که از سایت‏ها، خدمات و ابزارهای ریزچه استفاده می‏کنید، نمی‏توانید:

آگهی‏ هایی که مرتبط با

  و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام باشد درج کنید.


logo-samandehi
  ثبت آگهی رایگان